مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب ؛ کسب امتیازات بالای چاپ کتاب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین مراحل تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب

دوران تحصیلی کارشناسی ارشد، از جمله حساس ترین دورانی است که یک دانشجو می تواند سپری نماید. اگر یک دانشجوی ارشد موفق به تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب شود، می تواند پرونده تحصیلی خود را به رونق بالایی برساند. امروزه بیشتر مراکز معتبر برای استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان ارشد، به پرونده تحصیلی آنها توجه می کنند.

میزان فعالیت دانشجو در دوران تحصیل خود، میتواند یک رزومه فعال برای آغاز به کار دانشجو به شمار اید. مراکز معتبر همچون دانشگاه های دولتی، شرکت های موفق دولتی و … همیشه به دنبال دانشجویان فعال و با استعداد هستند. با تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب دانشجو می تواند رزومه فعالیتی خود را مثبت نماید.

علاوه بر آن مزایای چاپ کتاب را نمی توانیم برای دانشجوی ارشد کتمان کنیم. هر رشته تحصیلی پایان نامه خاص خود را دارد، که اصولا برای تهیه این پایان نامه ها لازم است تحقیق بسیاری صورت پذیرد. از این رو تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب و در دسترس عموم قرار گرفتن آن کتاب، می تواند افتخاری بزرگ برای دانشجو به شمار رود.

تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب

مهمترین مراحل تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب

با وجود تمام امتیازات و مزایایی که تبدیل پایان نامه برای دانشجو در بر دارد، اما آیا همه دانشجویان در مورد مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب اطلاعات دارند؟ بدون شک افراد محدودی هستند که می دانند باید هزینه های چاپ کتاب را مهیا نمایند، و پایان نامه خود را پس از اصلاحات به کتاب تبدیل کنند.

اما افرادی که نمی دانند باید چه مراحلی را برای به چاپ رساندن پایان نامه خود طی کنند، بهتر است بدانند برخی اصلاحات باید حتما بر روی پایان نامه آنها صورت پذیرد. مثلا لازم است حتما طرح جلد مناسبی برای کتاب خود انتخاب کننده که نه تنها با موضوع پایان نامه آنها مرتبط باشد، بلکه خواننده را به سمت کتاب جذب کند.

برای این که بدانید برای تبدیل پایان نامه ارشد به کتاب چه مراحلی را باید طی کنید، لازم است حتما با انتشاراتی های معتبر در این خصوص صحبت کنید.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *