مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

بهترین قیمت چاپ قرآن برای اموات

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت چاپ قرآن برای اموات و کیفیت آنقیمت چاپ قرآن برای اموات و هدیه آن
بهترین قیمت چاپ قرآن برای اموات

قیمت چاپ قرآن برای اموات و کیفیت آن

در صورتی می توان قیمت چاپ قرآن برای اموات را در بهترین سطح ممکن دانست که چاپ این کتاب مقدس دارای بالاترین کیفیت باشد و تمام استانداردهایی که برای چاپ کتاب قرآن لازم است در چاپ آن رعایت شده باشد. زیرا اهمیت دادن به کیفیت چاپ قرآن هدیه به دلایل مختلف بسیار مهم است. برخی از این دلایل عبارت هستند از:

  • اگر چاپ این کتاب ارزشمند از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، دوام بالایی نخواهد داشت و پس از مدت زمانی کوتاه قابل استفاده نخواهد بود. به ویژه این که عموماً چاپ قرآن و چاپ کتاب دعا برای اموات علاوه بر این که به عنوان هدیه برای دوستان و آشنایان در نظر گرفته می شود، آن ها را به مساجد و زیارتگاه ها نیز تقدیم می کنند. در این مکان های مذهبی روزانه عده ی زیادی از مردم از این کتاب ها استفاده می کنند و به طور قطع چنانچه کیفیت لازم را نداشته باشند، عمر مفیدشان بسیار کوتاه می شود.
  • کاملاً مشخص است که کتاب قرآن کتاب مقدس مسلمان ها می باشد و برای ادای احترام به آن هم شده باید از تمام لحاظ با کیفیت باشد؛ چه از لحاظ مسائلی مانند خطاطی و اعراب گذاری گرفته و چه از نظر موارد فنی چاپ و صحافی.
  • کتاب قرآن را همه ی افراد با هر سطح سوادی می خوانند، بنابراین توجه به کیفیت نوع خط، خوانا بودن، اندازه ی فونت به کار گرفته شده و داشتن اعراب صحیح فوق العاده مهم است.

بهترین قیمت چاپ قرآن برای اموات

قیمت چاپ قرآن برای اموات و هدیه آن

قیمت چاپ قرآن برای اموات باید به صورتی باشد که مانعی برای افرادی که مایل به هدیه ی آن برای اموات خود هستند، نباشد. از آن جایی که بسیاری از افراد چاپ قرآن برای اموات را یکی از بهترین خیرات برای آن ها می دانند، سایت کتابستان این امکان را برای این بزرگواران فراهم کرده است تا بتوانند پیش از هر اقدامی برای خرید و یا چاپ کتاب، با کارشناسان انتشارات مشاوره داشته باشند. انجام این مشاوره به آن ها کمک می کند تا متناسب با بودجه ی خود خدمات مناسبی دریافت کنند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *