مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

برای تبدیل پایان نامه به کتاب چه باید کرد؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید چه اقداماتی انجام داد؟
برای تبدیل پایان نامه به کتاب

اولین قدم برای تبدیل پایان نامه به کتاب ، مراجعه به یک انتشاراتی مناسب است. تا در خصوص تمامی مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب اطلاعات به دست آورید. شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب بسیار ساده است. یعنی هر کسی می‌تواند به راحتی این شرایط را شناخته و انجام دهد ولی مشاوره گرفتن از یک متخصص در این راه می تواند کمک زیادی به شما بکند.

برای این که بتوانید از مزایای چاپ کتاب برخوردار شوید، لازم است ابتدا اقدام به انجام اصلاحات بر روی پایان نامه خود نمایید. این که بخش‌های سوالی و نتیجه گیری را در پایان نامه حذف کنید، تا سبک نوشتاری متن کتاب روان‌تر شود. برای تبدیل پایان نامه به کتاب نیازی نیست زمان زیادی صرف نمایید. تنها چند روز وقت گذاشتن بر روی آن، می‌تواند نتیجه مطلوبی را به همراه داشته باشد.

برای تبدیل پایان نامه به کتاب

برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید چه اقداماتی انجام داد؟

برای این که بتوانید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید، بدون این که از بالاترین هزینه‌های چاپ کتاب برخوردار شوید، بهتر است خودتان قدم اول را بردارید. یعنی مطالب پایان نامه را به گونه‌ای منسجم و یکدست در آوریم که از حالت پایان نامه‌ای خارج شود.

به هیچ عنوان نباید در متن کتاب بخشی با عنوان پرسش و پاسخ وجود داشته باشد. کتابی که از پایان نامه تهیه می‌کنید، باید مجموعه‌ای از توضیحات تکمیلی را در خود جای داده باشد. یعنی به طور کلی برای تبدیل پایان نامه به کتاب تنها نیاز است بخش‌های اصلی پایان نامه مورد استفاده قرار گیرند.

البته قبل از هر چیز باید بگوییم استخراج یک عنوان مناسب، و بخش بندی قسمت‌های کتاب مسئله مهمی است، که می‌تواند در رتبه بندی کتاب مؤثر واقع شود. برای این کار بهتر است سر فصل‌های پایان نامه را تغییر دهید و برای آنها عنوان‌های مناسب دیگری انتخاب کنید. عنوان‌هایی که خواننده را ترغیب به مطالعه فصل مورد نظر نماید.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *