مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

انتشارات کتاب در اهواز + بهترین کیفیت و پایین ترین هزینه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل نهایی چاپ کتاب توسط انتشارات کتاب در اهواز کدام است؟
انتشارات کتاب در اهواز

در هر شهر انتشاراتی های معتبری وجود دارد. از این رو هر کسی می تواند در شهر محل زندگی خود به راحتی کتاب مد نظر خود را چاپ کند. انتشارات کتاب در اهواز تمامی مراحل چاپ کتاب را پیش از اقدام به چاپ برای نویسنده تشریح می کند. تا در صورتی که نویسنده ای بخواهد تا حدودی هزینه های چاپ کتاب خود را کاهش دهد، برخی از این مراحل را انجام دهد.

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا اصولا بیش از ۵۰ درصد از مراحل چاپ کتاب را خود به راحتی انجام می دهند. پس از آن فایل مربوطه را برای انتشاراتی معتبر ارسال نموده و اجازه می دهند تا انتشاراتی به بررسی فایل بپردازد. پس از آن که فایل نهایی توسط انتشارات کتاب در اهواز تحویل داده شد، نوبت به صفحه آرایی کتاب می رسد.

این مرحله را باید یکی از مهمترین مراحلی به شمار آوریم، که پیش از چاپ کتاب باید به آن پرداخت. زیرا صفحه آرایی مناسب می تواند امتیازات و مزایای چاپ کتاب را برای نگارنده افزایش دهد.

انتشارات کتاب در اهواز

مراحل نهایی چاپ کتاب توسط انتشارات کتاب در اهواز کدام است؟

پس از بررسی تمامی مراحل چاپ، نوبت به مرحله نهایی می رسد. به صراحت می توانیم بگوییم نهایی ترین مرحله برای چاپ کتاب، اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. اصولا برای اخذ مجوز جهت چاپ کتاب های علمی دانشگاهی تنها ۳ روز زمان لازم است.

اما اگر بخواهید کتابی در زمینه علوم انسانی را به چاپ برسانید، باید بیش از ۱ ماه زمان برای دریافت مجوز صرف کنید. در نهایت نیز انتشارات کتاب در اهواز در مدت ۲۰ الی ۳۰ روزه تمامی فرایند های چاپ کتاب را به اتمام رسانده و کتاب را اماده چاپ می کند. به این ترتیب نویسنده و محقق می تواند بدون دردسر و با کمترین هزینه کتاب خود را در انتشاراتی های معتبر به چاپ برساند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *