مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

انتشارات شعر در تهران با مناسب ترین هزینه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انتشارات شعر در تهران با هزینه مناسب در نسخه محدود
انتشارات شعر در تهران

آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که آیا من هم می توانیم اشعار خود را به چاپ برسانم یا خیر؟ بدون شک شاعران بزرگی که در دنیا داریم، ابتدا با این سوال مواجه شدند. برای آغاز هر نبوغی، لازم است وارد آن مسیر شوید. می توانید اشعار خود را به انتشارات شعر در تهران بسپارید، و در کمترین زمان ممکن کتاب های شعر خود را در تمام کتابخانه ها و کتاب فروشی ها ببینید.

اما بون شک پیش از سپردن اشعار به انتشارات شعر در تهران، لازم است در خصوص مراحل چاپ کتاب اطلاعات بدست آورید. این که چه میزان هزینه ای باید برای چاپ کتاب شعر پرداخت شود، یا این که دوست دارید کتاب شما در تیراژ پایین به چاپ رسد یا تیراژ بالا؟ و … همگی پیش از چاپ کتاب باید بررسی شود.

انتشارات شعر در تهران

انتشارات شعر در تهران با هزینه مناسب در نسخه محدود

به طور کلی هزینه های چاپ کتاب به میزان زیادی با تعداد صفحات و تیراژی که برای چاپ انتخاب نموده اید ارتباط دارد. از این رو اگر قصد دارید پیش از چاپ کتاب شعر خود در خصوص هزینه آن اطلاعات بدست آورید، بهتر است این نکات را در نظر بگیرید.

برخی از افراد که به دنبال کسب مزایای چاپ کتاب هستند، با سپردن اشعار خود به انتشارات شعر در تهران، پس از دریافت مجوز رسمی و قانونی، کتاب خود را در ۲۰ نسخه به چاپ می رسانند. این دسته از افراد تنها به دنبال کسب مزایای چاپ کتاب می باشند. از این رو نیازی ندارند که کتاب خود را در تیراژ بالایی به چاپ رسانند.

در صورتی که همین تعداد محدود کتاب موفق شد در بازار به فروش خوبی برسد، انتشارات شعر در تهران برای چاپ های بعدی تعداد تیراژ را افزایش خواهد داد. این که میزان هزینه چاپ کتاب چقدر برای شاعر تمام می شود، به موارد دیگری همچون صفحه آرایی، طراحی جلد کتاب و .. نیز بستگی خواهد داشت.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *