کتاب حجاب چتری برای زندگی منتشر شد.

کتاب حجاب چتری برای زندگی اثر حجت الاسلام و المسلمین نوید هدائی پور توسط نشر عاصم منتشر شد. این‌کتاب دومین اثر نویسنده است که توسط انتشارات عاصم منتشر می شود. اثر قبلی حجت الاسلام هدائی پور با عنوان «حج در فقه امامیّه و مذاهب اربعه» در سال ۱۳۹۸ منتشر شده بود.

کتاب حجاب چتری برای زندگی

نویسنده در بخشی از مقدمه کتاب می نویسد:

جوانان عزیز ما باید هوشیارانه و آگاهانه وارد برنامه ها و سایت های خارجی شوند و اجازه ندهند که دشمنان معنویت و آزادگی از کوچکترین ضعف آن ها استفاده و بهره ببرند. پس اگر بخواهیم جوانان ما کمتر به سوی فساد و گناه سوق داده شوند باید ریشه ها، عوامل، آثار و پیامد های بد حجابی و بی حجابی که روی رفتار فردی و اجتماعی جوانان تاثیر می گذارد مورد بحث و گفتگو و تحقیق قرار گیرد و باید متولیان فرهنگی و مسؤلان مربوطه از طرق گوناگون در کتاب ها، مجلات، صدا و سیما، فضای مجازی و … با شیوه های جذاب و جوان پسند و منطقی وارد عمل شوند تا ان شاءالله موجبات شکوفایی  جوانان این کشور در تمام عرصه های مختلف شوند.

وی در بخش دیگری از مقدمه آورده است:

اگر کمی دقت کنیم می یابیم که همه جسارت ها و تحقیرها علتی ندارد به جز دوری جستن از برنامه های دین و عمل نکردن به فرائض و شعائر دینی و مذهبی. حکم وجوب حجاب، یکی از پیشرفته ترین احکام رهائی بخش اسلام، و نشان دهنده این واقعیت تردید ناپذیر است که اسلام به عنوان آئین الهی در تعالیم خود توجه همه جانبه ای به تمام جهات زندگی بشر داشته و در هر حکمش به همه جنبه توجه کرده است. حجاب زن از آن نظر اهمیت دارد که نه تنها حافظ اخلاق و تجسم تقوی و عفت در سطح جامعه است، بلکه وجود چنین حکمی در اسلام نوعی بزرگداشت وی و محفوظ نگهداشتن زن از نگاههای مردان است.

کتاب حجاب چتری برای زندگی با ۱۶۳ صفحه وزیری در شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۳۵ هزار تومان منتشر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما