مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ کتاب در کرمان + صفر تا صد هزینه ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

 قرارداد مشارکت در هزینه چاپ کتاب در کرمان به چه صورت است؟
چاپ کتاب در کرمان

همیشه برای این که بخواهید کتاب خود را به چاپ برسانید، لازم است با موسسه چاپ کتاب قرارداد منعقد کنید؛ تمام انتشاراتی ها در استان های مختلف به دو صورت برای چاپ کتاب قرارداد تهیه می کنند؛ از جمله نمونه های قرارداد چاپ کتاب در کرمان ، باید به مشارکت در هزینه های چاپ کتاب و سرمایه گذاری مولف اشاره نماییم.

قراردادی که از نوع سرمایه گذاری مولف است، در اصل به صورتی می باشد که تمامی هزینه های مراحل چاپ کتاب توسط مولف پرداخت می شود. یعنی نویسنده خود برای چاپ کتاب در کرمان اقدام نموده و هزینه های طراحی جلد، صفحه آرایی، اخذ مجوز و … را بر عهده می گیرد.

این روش می تواند مزایای چاپ کتاب را برای مولف بیشتر نماید. زیرا برای چاپ کتاب خود هزینه ای شخصی پرداخته است. یکی از این مزایا را می توانیم حق چاپ های اینده بیان کنیم. یعنی مولف می تواند تمام حقوق چاپ های اینده کتاب خود را به دست آورد.

چاپ کتاب در کرمان

 قرارداد مشارکت در هزینه چاپ کتاب در کرمان به چه صورت است؟

یکی دیگر از قرارداد هایی که انتشاراتی ها برای چاپ کتاب در نظر دارند، مشارکت در هزینه چاپ کتاب است. به این صورت که مقداری از هزینه چاپ کتاب توسط مولف پرداخت می شود، و بخش دیگری از آن نیز توسط انتشاراتی پرداخت خواهد گردید.

اصولا این نوع قرارداد ها سود خوبی را برای انتشاراتی های چاپ کتاب در کرمان به همراه خواهد داشت. زیرا کتاب به هر میزان که موفق به فروش در بازار گردد و سود کسب کند، باید هزینه و سود خود را بین مولف و انتشاراتی تقسیم نماید.

اما از آنجایی که بیشتر مولف ها نمی تواند همه هزینه چاپ کتاب را تقبل نمایند، مجبور به انعقاد این نوع قرارداد می شوند. اما در نهایت از مزایا و امتیازات انتشار کتاب خود بهره مند می شوند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *