چاپ کتاب در کرمان با کمترین هزینه

همیشه برای این که بخواهید کتاب خود را به چاپ برسانید، لازم است با موسسه چاپ کتاب در کرمان قرارداد منعقد کنید. تمام انتشاراتی ها در استان های مختلف به دو صورت برای چاپ کتاب قرارداد تهیه می کنند. از جمله نمونه های قرارداد چاپ کتاب در کرمان، باید به مشارکت در هزینه های چاپ کتاب و سرمایه گذاری مولف اشاره نماییم.

قراردادی که از نوع سرمایه گذاری مولف است، در اصل به صورت می باشد که تمامی هزینه های مراحل چاپ کتاب توسط مولف پرداخت می شود. یعنی نویسنده خود برای چاپ کتاب در کرمان اقدام نموده و هزینه های طراحی جلد، صفحه آرایی، اخذ مجوز و … را بر عهده می گیرد.

این روش می تواند مزایای چاپ کتاب را برای مولف بیشتر نماید. زیرا برای چاپ کتاب خود هزینه ای شخصی پرداخته است. یکی از این مزایا را می توانیم حق چاپ های اینده بیان کنیم. یعنی مولف می تواند تمام حقوق چاپ های اینده کتاب خود را به دست آورد.

چاپ کتاب در کرمان

 قرارداد مشارکت در هزینه چاپ کتاب در کرمان به چه صورت است؟

یکی دیگر از قرارداد هایی که انتشاراتی ها برای چاپ کتاب در نظر دارند، مشارکت در هزینه چاپ کتاب است. به این صورت که مقداری از هزینه چاپ کتاب توسط مولف پرداخت می شود، و بخش دیگری از آن نیز توسط انتشاراتی پرداخت خواهد گردید.

اصولا این نوع قرارداد ها سود خوبی را برای انتشاراتی های چاپ کتاب در کرمان به همراه خواهد داشت. زیرا کتاب به هر میزان که موفق به فروش در بازار گردد و سود کسب کند، باید هزینه و سود خود را بین مولف و انتشاراتی تقسیم نماید.

اما از آنجایی که بیشتر مولف ها نمی تواند همه هزینه چاپ کتاب را تقبل نمایند، مجبور به انعقاد این نوع قرارداد می شوند. اما در نهایت از مزایا و امتیازات انتشار کتاب خود بهره مند می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما