مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

هزینه چاپ کتاب در ایران چگونه است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه چاپ کتاب در ایران مهم برای همههزینه چاپ کتاب در ایران با تیراژ مختلف
هزینه چاپ کتاب در ایران چگونه است؟

هزینه چاپ کتاب در ایران مهم برای همه

هزینه چاپ کتاب در ایران یکی از مهم ترین موضوعاتی است که برای نویسندگان و افرادی نظیر دانشگاهیان و فرهنگیان دارای اهمیت است. اهمیت چاپ کتاب برای هر گروه از این افراد جامعه دلایل خاص خود را دارد. به عنوان مثال اساتید، دانشجویان و فرهنگیان انتشار کتاب را به منظور اضافه کردن بندی ارزشمند به رزومه ی کاری و یا رزومه ی تحصیلی خود انجام می دهند. از مهم ترین مزایای چاپ کتاب برای این گروه از متقاضیان چاپ و نشر کتاب، بالا بردن میزان موفقیت در موقعیت های مختلف کاری و تحصیلی است. در مقابل، گروه نویسندگان و افرادی هستند که دستی بر قلم دارند و مایل به چاپ آثار هنری و مستند خود هستند. هدف این گروه از علاقه مندان به چاپ کتاب بیش تر از آن که تهیه ی یک رزومه ی کاری باشد، به اشتراک گذاشتن دانسته ها، احساسات و داشته های خود در قالب کلمات با دیگران است.

هزینه چاپ کتاب در ایران چگونه است؟

هزینه چاپ کتاب در ایران با تیراژ مختلف

هزینه چاپ کتاب در ایران تابع عوامل متعددی است که آگاه بودن به هر کدام از این عوامل کمک بسیار خوبی برای نویسندگان خواهد بود. داشتن اطلاعات کافی در این زمینه کمک کند تا مسیری را برای چاپ کتاب خود انتخاب کنند که با بودجه ی آن ها کاملاً هماهنگی داشته باشد. یکی از مهم ترین مواردی که در میزان هزینه های چاپ کتاب بسیار اثرگذار است، تعداد تیراژ کتاب است. شاید بتوان گفت پس از نوشتن محتویات کتاب توسط نویسنده اولین موردی که در مراحل چاپ کتاب به عنوان نخستین مرحله در نظر گرفته می شود، تعیین تیراژ کتاب است. این مرحله نیز تابع نظر نویسنده بوده، ناشران تنها می توانند به عنوان یک مشاور نظر خود را اعلام کنند. برخی از مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان هیچ مشکلی با این مورد ندارند و تعداد کتاب های چاپی را کاملاً مطابق با بودجه ی نویسنده هماهنگ می سازند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *