مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

قیمت چاپ کتاب در قم متناسب با تعداد صفحات چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت چاپ کتاب در قم به صورت دیجیتال چقدر است؟
قیمت چاپ کتاب در قم

انتشاراتی های معتبر در سراسر کشور بسته به شرایط خاصی، اقدام به دریافت هزینه های چاپ کتاب می نمایند. اما قیمت چاپ کتاب در قم بسته به تعداد صفحاتی که کتاب دارد تعیین می گردد. البته باید بگوییم در بیشتر قراردادهای منعقد شده توسط انتشاراتی های معتبر، تمامی مواردی که در قیمت نهایی چاپ کتاب تاثیر گذار است قید می شود.

اما به طور کلی مسئله مهمی که قیمت چاپ کتاب در قم و دیگر شهرهای را تعیین می کند، تعداد صفحات کتاب است. البته لازم است تعداد صفحات کتاب به حداقل استاندارد لازم جهت چاپ برسد. اما اگر این تعداد صفحات بیشتر شود، مسلما لازم است هزینه بیشتری برای چاپ کتاب پرداخت شود.

قیمت چاپ کتاب در قم

قیمت چاپ کتاب در قم به صورت دیجیتال چقدر است؟

کتاب هایی که به صورت دیجیتالی به چاپ میرسند، توسط دستگاه های تونری صورت می پذیرد. معمولا برای چاپ کتاب هایی که از تیراژ پایین برخوردار هستند، از روش چاپ دیجیتال استفاده می شود. اگر تمامی مراحل چاپ کتاب به درستی طی شود، می توان با هزینه ثابت اقدام به چاپ کتاب نمود.

به طور کلی کتاب هایی که به صورت دیجیتالی به چاپ میرسند، هزینه ثابتی دارند. از این رو هزینه چاپ این کتاب ها به تعداد نسخه های چاپی آنها هیچ ارتباطی ندارد. در این روش چاپ کتاب از زینک استفاده نمی شود. که این مسئله قیمت چاپ کتاب در قم و دیگر شهرها را به صورت دیجیتالی کاهش می دهد.

از جمله دیگر مزایای چاپ کتاب به صورت دیجیتالی باید به کوتاه تر بودن زمان چاپ کتاب اشاره نماییم. به این صورت که در این روش چاپ کتاب مراحل پیش از چاپ یا همان لیتوگرافی حذف شده و از این رو زمان کوتاهتری برای چاپ کتاب لازم خواهد بود. پس چاپ کتاب به صورت دیجیتالی در انتشاراتی های معتبر می تواند یک راهکار عالی و مناسب به شمار رود.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *