مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

راهنمای چاپ کتاب ارزان در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ کتاب ارزان در تهران  و دو دلیل مهمبرای چاپ کتاب ارزان در تهران چه کار کنیم؟
چاپ کتاب ارزان در تهران

چاپ کتاب ارزان در تهران  و دو دلیل مهم

موضوع چاپ کتاب ارزان در تهران یکی از موضوعاتی است که بسیاری از نویسندگان و افرادی که دست به قلم هستند به خصوص کسانی که نویسندگان تازه کار و یا به اصطلاح نویسندگان کتاب اولی به شمار می آیند، به آن تمایل بسیار زیادی نشان می دهند. تعداد زیادی از مراکز چاپ کتاب تمایلی به انتشار کتاب افرادی که شناخته شده نیستند، ندارند و چاپ کردن کتاب آن ها را یک ریسک بزرگ برای فعالیت اقتصادی خود می دانند. به همین دلیل تعداد بیشماری از نویسنده ها مجبور به انتشار کتاب خود با هزینه ی شخصی خودشان هستند. آن ها ترجیح می دهند انتشار کتاب با کم ترین هزینه را تجربه کنند و برای این کار خود دو دلیل مهم دارند:

  • نداشتن بودجه ی کافی برای چاپ کتاب
  • مطمئن نبودن از به فروش رفتن کتاب: نگرانی برای نداشتن فروش مناسب کتاب های چاپ شده به دلیل به هدر رفتن هزینه های چاپ کتاب است که به طور قطع تجربه ی خوشایندی نخواهد بود.

چاپ کتاب ارزان در تهران

برای چاپ کتاب ارزان در تهران چه کار کنیم؟

برای انجام چاپ کتاب ارزان در تهران هیچ نیازی به چشم پوشی کردن از کیفیت چاپ و نشر کتاب برای کاهش هزینه های مراحل چاپ کتاب نمی باشد. بهترین کار این است که به یک مرکز چاپ کتاب معتبر و دارای سابقه ای موفق نظیر سایت کتابستان مراجعه شود. یکی از بیشمار مزایای چاپ کتاب در این مراکز فعال در زمینه ی حوزه ی نشر کتاب، همراهی با خواسته های نویسندگان و در نظر گرفتن شرایط آن ها می باشد. این مراکز شرایطی را فراهم آورده اند تا نویسندگان بتوانند کتاب های خود را در تیراژ پایین چاپ کنند، بدون آن که ذره ای از کیفیت کتاب کم شود. در واقع تمام استانداردهایی که برای حفظ کیفیت چاپ کتاب برای کتاب هایی با تیراژ بالا لحاظ می شوند، برای تیراژهای پایین نیز عیناً رعایت می شوند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *