راهنمای خرید کتاب مناجات الصالحین

خرید کتاب مناجات الصالحین برای هدیه

بسیاری از افرادی که فردی از نزدیکان خود را از دست می دهند، خرید کتاب مناجات الصالحین را به عنوان هدیه برای دوستان و نزدیکان خود در نظر می گیرند. آن ها با اختصاص دادن صفحه ی اول این کتاب دعا به یک یادآوری کوتاه از عزیز سفرکرده ی خود، دوست دارند که هر کس کتاب مناجات الصالحین را می خواند، آن مسافر سرزمین ابدیت را نیز در ثواب قرائت قرآن و خواندن دعای خود یاد کند. در واقع این کتاب هدیه ای است از طرف آن مرحوم به کسانی که زمانی در کنارشان زندگی کرده است.

راهنمای خرید کتاب مناجات الصالحین

چرا خرید کتاب مناجات الصالحین انجام می شود؟

خرید کتاب مناجات الصالحین از مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان به این دلیل انجام می شود که این کتاب دعا یکی از کتاب های بسیار ارزشمند دعا می باشد که بسیاری از سوره های قرآن، دعاهای مختلف، اعمال و زیارت های گوناگون را در خود جای داده است. در حقیقت یکی از بهترین گزینه ها برای چاپ کتاب دعا برای اموات همین کتاب است که اغلب دارای محتواهای با ارزش زیر است:

  • سوره های قرآن: سوره های یس، الرحمن، جمعه، واقعه، ملک، نبأ، حشر، اعلی، شمس، قدر، زلزله، عادیات، کافرون، نصر، عصر، فلق، ناس
  • تعقیبات بعد از نماز: تعقیبات مشترک و اختصاصی برای تمام نمازها، آیه آیت الکرسی و برخی از آیات خاص سوره های قرآن
  • آداب نمازهای مختلف: نمازهای مختلفی برای مناسبت ها و شرایط گوناگون در روایت ها آمده است که به برخی از آن ها همراه با دستورالعمل کامل انجام آن ها در کتاب دعای مناجات الصالحین اشاره شده است.
  • دعاهای گوناگون: منتخبی از دعاهای مختلف که هر یک از آن ها به منظور نیتی خاص خوانده می شوند دراین کتاب آورده شده است.
  • زیارت های مختلف: زیارت معصومین (ع) و برخی از زیارت هایی که در مناسبت های مختلف مذهبی خوانده می شوند، این بخش از کتاب دعا مناجات الصالحین را تشکیل می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما