مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

انتشارات چاپ کتاب در شیراز با هزینه مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل مهم انتشار کتاب در انتشارات چاپ کتاب در شیراز
انتشارات چاپ کتاب در شیراز

هزینه های چاپ کتاب همیشه مسئله ای بوده است که بیشتر نویسندگان را از چاپ کتاب منصرف نموده است. اما میزان هزینه های چاپ توسط هر انتشاراتی می تواند متفاوت باشد. افرادی که کتاب خود را به انتشارات چاپ کتاب در شیراز سپرده اند، همیشه از این مسئله راضی به نظر رسیده اند، که با پرداخت هزینه مناسب بهترین کتاب را به چاپ رسانده اند.

اما آیا میدانید برای این که بخواهید کتاب خود را در انتشارات چاپ کتاب در شیراز منتشر نمایید، باید چه مراحلی را طی کنید؟ انجام این مراحل به درستی شما را به کتاب چاپ شده ای می رساند که امتیازات بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت.

انتشارات چاپ کتاب در شیراز

مراحل مهم انتشار کتاب در انتشارات چاپ کتاب در شیراز

برای این که بخواهید کتاب مناسبی را به چاپ رسانده و از مزایای چاپ کتاب برخوردار شوید، ابتدا باید فایل مربوط به تحقیق و نوشته های خود را برای انتشاراتی ها بفرستید. ویراستار ها در انتشاراتی به بررسی فایل می پردازند. در صورتی که مورد تایید باشد، لازم است با نویسنده قرارداد منعقد شود.

در قراردادی که نویسنده با انتشارات چاپ کتاب در شیراز منعقد می کند، تمامی مراحل چاپ کتاب و هزینه های چاپ آن بیان شده است. علاوه بر آن در متن قرارداد تمامی هماهنگی هایی مورد نیاز که نویسنده باید با ویراستار و طراح جلد داشته باشد نیز منعقد شده است. تا بداند به چه میزان باید هزینه برای چاپ کتاب بپردازد.

یکی از مهمترین مراحلی که هر انتشاراتی پیش از چاپ کتاب به آن می پردازد، دریافت شماره شابک است. معمولا کتاب هایی که با مجوز کتابخانه ملی به چاپ میرسند، در طی ۷ روز کاری می توانند شماره شابک دریافت کنند. در حالی که کتاب های علوم انسانی نیاز به بیش از ۳۰ روز زمان برای دریافت مجوز نشر خواهند داشت. با انجام تمامی این مراحل انتشارات چاپ کتاب در شیراز اقدام به چاپ کتاب شما می نماید.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *